Biznes

CAT serwis – gwarantowana pomoc nie tylko w razie awarii

CAT serwis odznaczający się wysoką jakością wykonywanych usług to niezbędna pomoc dla wszystkich tych, którzy korzystają z popularnych agregatów prądotwórczych firmy Caterpillar. Taka pomocna dłoń w sytuacjach awaryjnych to nieocenione wsparcie i koło ratunkowe.

  1. CAT serwis – co oferuje?
  2. CAT części – gdzie kupić?

Sytuacje awaryjne na placu budowy, w zakładzie pracy czy w innych miejscach, w których wykorzystuje się różnego rodzaju agregaty prądotwórcze mogące najzwyczajniej w świecie się popsuć, nie należą do mile widzianych i są bardzo stresujące. Zwłaszcza dziś w dobie napiętych terminów skończenia prac i wiążących umów, z których niewywiązanie się grozi potężnymi karami finansowymi. Poza tym nie ma nic gorszego niż zawiedzenie zleceniodawcy czy klientów i tego, że zła sława może w dłuższej perspektywie odbić się na dobrym imieniu firmy, co często skutkuje zmniejszoną liczbą zleceń, a tym samym – mniejszym zarobkiem. Jednym ze sposobów na uniknięcie awaryjnych postojów nieprzynoszących żadnych korzyści, a same straty, jest inwestycja w dobre maszyny, agregaty prądotwórcze i dobry ich serwis. Zarówno agregaty prądotwórcze Caterpillar, jak i CAT serwis wydają się najrozsądniejszym rozwiązaniem. Oto dlaczego.

CAT serwis – co oferuje?

Agregaty prądotwórcze marki Caterpillar należą do najbardziej popularnych i są wykorzystywane na całym świecie, również w Polsce. Dzieje się też tak dlatego, że CAT serwis należy do niezawodnych i w sposób szybki oraz sprawny poratuje w każdej awaryjnej sytuacji. Szeroko rozbudowana sieć CAT serwis ma duży zasięg, w związku z czym fachowcy od napraw są w stanie dojechać w każde miejsce w Polsce – niezależnie od tego, w jakiej części kraju ono leży. Nie ma tez znaczenia, czy agregaty Caterpillar są używane w kopalni, hipermarkecie, elektrociepłowni czy całkowicie prywatnie. Co ważne: CAT serwis to naprawy wykonywane w czasie trwania gwarancji, jak i wtedy, gdy jej termin się skończył. A ponieważ awarie mogą zdarzyć się zawsze, opieka CAT serwis jest dostępna 24 godziny na dobę. Poza tym na wszystkie prace jest dawana gwarancja – nawet 10-letnia.

CAT części – gdzie kupić?

CAT serwis https://eneria.pl/serwis-i-czesci/ poratuje nie tylko podczas awarii agregatu. Służy on także doradztwem technicznym, pomocą w utrzymaniu silników, a także szybkim dostarczeniem CAT części do danego agregatu. Nie trzeba się też martwić o części zamienne do starszych zespołów prądotwórczych – CAT części są dostępne nawet do tych egzemplarzy, które wyszły z produkcji 15 lat temu.

Jeśli więc chcemy mieć pewność, że w razie awarii agregatu nie będziemy narażeni na straty, warto skorzystać z opcji: CAT serwis.

Redakcja atomtrefl.pl

AtomTrefl.pl to dynamiczna strona internetowa poświęcona szeroko pojętej tematyce związanej z atomem i technologią jądrową. Zawiera bogate źródło informacji, artykułów i aktualności, które służą zarówno edukacji, jak i dostarczaniu bieżących wiadomości z branży. Strona ta jest znakomitym zasobem dla studentów, badaczy i wszystkich zainteresowanych tematyką energii atomowej, oferując zarówno dogłębną wiedzę, jak i najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie.