Dom

Jak dobrać modne dekoracje ścienne?

Niemodne dekoracje ścienne mogą kompletnie popsuć styl wnętrza. Co z tego, że Twój salon jest w modnym trendzie, gdy dodatki wiszące na ścianie się z nim gryzą? Sprawa jest o tyle komfortowa, że zazwyczaj nie trzeba wkładać wielkiego wysiłku w zamianę starych, niemodnych dekoracji ściennych, na nowe i stylowe.

Jak dobrać modne dekoracje ścienne?

Jednym z rozwiązań, idącym w zgodzie z aktualną modą, jest tapeta. Wybór wzorów i kolorów jest ogromny, oczywiście spośród tych, które promują najnowsze trendy. Hitem są teraz motywy kwiatowe – w postaci wielkich, barwnych pąków na kontrastującym czarnym lub granatowym tle. Jeżeli chcesz utrzymać swoje wnętrze w stylu naturalnym, modna jest również tapeta z zielonym, delikatnym wzorem na jasnym tle – krzyk mody to teraz rodzime gatunki ziół i polnych kwiatów. Pozostając w temacie roślinnym, do łask wrócił też poczciwy kwietnik ścienny oraz sufitowy. Dekoracje ścian w postaci roślin i kwiatów są teraz wyjątkowo modne.

Ogród wertykalny

Do nowoczesnych wnętrz, idealnym wyborem będzie wertykalny ogród. Taka zielona ściana to bardzo atrakcyjny element dekoracyjny, na pewno ciężko będzie od niej oderwać wzrok. Dobierając modne dekoracje ścienne, pamiętaj, że wnętrze przede wszystkim ma odpowiadać Tobie. Jeżeli lubisz minimalizm, to świetnie, bo żeby pomieszczenie stało się bardziej trendy, wystarczy jedna modna grafika zawieszona na ścianie. Jeżeli zaś jesteś osobą sentymentalną, nic nie stoi na przeszkodzie, by na ścianie powiesić zdjęcia i pamiątki, wtedy Twoje wnętrze wpisze się w modny teraz trend cluttercore. Jak widzisz, wszystko zależy od Ciebie!

www.lazienka-delux.pl

Redakcja atomtrefl.pl

AtomTrefl.pl to dynamiczna strona internetowa poświęcona szeroko pojętej tematyce związanej z atomem i technologią jądrową. Zawiera bogate źródło informacji, artykułów i aktualności, które służą zarówno edukacji, jak i dostarczaniu bieżących wiadomości z branży. Strona ta jest znakomitym zasobem dla studentów, badaczy i wszystkich zainteresowanych tematyką energii atomowej, oferując zarówno dogłębną wiedzę, jak i najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie.