Biznes

Oferta InPost dla małych i średnich firm

InPost to pionier przesyłek Paczkomatowych. Zrewolucjonizowały one rynek i stały się niezwykle popularne. Jednak firma nie osiadła na laurach i wciąż wprowadza nowe, świeże rozwiązania. Są to zarówno oferty dla sklepów internetowych, indywidualnych klientów, jak i firm. Nie trzeba być dużym przedsiębiorstwem, aby nawiązać owocną współpracę

Jaką ofertę InPost przygotował dla firm?

Małe i średnie firmy mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych ofert. Są one dostosowane do możliwości i oczekiwań mniejszego przedsiębiorcy. Istnieją różne opcje nawiązania takiej współpracy. Najwygodniejszy jest mini abonament dla firm. To nowa wersja pakietów dla firm. InPost Abonamenty mają przede wszystkim jasne zasady nawiązania współpracy. Brak ukrytych kosztów i możliwość wyboru jednego z trzech planów – to bardzo proste! 

Mini abonament dla firm – jakie są oferty od InPost?

Pierwsza oferta jest skierowana do początkujących przedsiębiorców. Obejmuje wysyłkę około 15 do 30 paczek w ciągu miesiąca. Przedsiębiorca dostaje gwarancję stałej ceny na cały okres trwania umowy. Do tego atrakcyjne ceny paczek Paczkomatowych i kurierskich. Wszystko zamyka się w kwocie 150 zł netto. Kolejny abonament do Mini Firma 300. Sprawdzi się u przedsiębiorców wchodzących w świat e-commerce. W ramach tej oferty można wysyłać średnio od 30 do 60 paczek miesięcznie. Jak sama nazwa wskazuje, cena za takie usługi wynosi 300 zł netto. Największy mini abonament zapewnia wysyłkę od 60 do 120 przesyłek w ciągu miesiąca. To Midi Firma 600, która jest dedykowana przedsiębiorcom rozwijającym się w e-commerce. Cena tego abonamentu to 600 zł miesięcznie. Wszystkie podane kwoty są w opcji umowy na 24 miesiące. 

InPost dla małych i średnich firm – czy warto?

Oferta InPost skierowana do małych i średnich firm ma bardzo dobre warunki. Warto podkreślić tu kilka istotnych rzeczy. Na przykład to, że nawet do 95% przesyłek trafi do odbiorców już następnego dnia od wysłania. Dla przedsiębiorców, którzy nie wiedzą, czy opłaca się spróbować mini abonamentu, istnieje opcja przetestowania. Wystarczy zapytać InPost o promocyjną ofertę na próbę. Można wtedy przekonać się w praktyce, jak wyglądają odświeżone pakiety, czyli mini abonamenty dla firm. InPost oferuje także dedykowaną opiekę posprzedażową. Nie trzeba martwić się także o terminy podjazdów kurierskich. Są one dostępne zawsze, kiedy tego potrzeba. Jest to zawarte w cenie mini abonamentów. 

Na ile podpisuje się umowę na mini abonament InPost?

Wymienione wyżej pakiety są dostępne nie tylko we wspomnianej powyżej opcji na 24 miesiące, ale także na 12 miesięcy. Każdy przedsiębiorca może więc dostosować mini abonamenty do swoich potrzeb. Są one elastyczne, a wszystkie opcje jasno opisane. Nie ma tu ukrytych kosztów czy zmieniających się ustaleń. Są także oferty dla większych firm. Maxi Firma 1200 to opcja dla doświadczonych przedsiębiorców, którzy wysyłają średnio 120 przesyłek kurierskich. InPost przygotował ten abonament w wersji na 12 miesięcy. Wszystkie dane szczegółowe są dostępne na ich stronie! 

Redakcja atomtrefl.pl

AtomTrefl.pl to dynamiczna strona internetowa poświęcona szeroko pojętej tematyce związanej z atomem i technologią jądrową. Zawiera bogate źródło informacji, artykułów i aktualności, które służą zarówno edukacji, jak i dostarczaniu bieżących wiadomości z branży. Strona ta jest znakomitym zasobem dla studentów, badaczy i wszystkich zainteresowanych tematyką energii atomowej, oferując zarówno dogłębną wiedzę, jak i najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie.