Zakupy

Bezpieczne zwroty w Intimiti

Sklep Intimiti posiada różnorodny wybór damskiej i męskiej odzieży i jednocześnie zapewnia bezpieczne zakupy z darmową dostawą już od 24h. Cieszy się udogodnieniem w robieniu zakupów  i tym samy zwrotów, gdy jakiś produkt jednak nie odpowiada. W tym artykule przyjrzymy się sposobie robienia zwrotów oraz dowiemy się jakie są jego zasady.

Czas określony na zwrot i jak zwracać?

W intimiti zwrot należy wykonać w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zamówienia bez określania jakiejkolwiek przyczyny. Aby zwrócić daną rzecz należy poinformować sklep internetowym o tym zamiarze w formie jednoznacznego oświadczenia takie oświadczenie można pobrać na stronie internetowej sklepu w zakładce “odstąpienie od umowy” lub z dostępnego formularza odstąpienia od umowy dostępny w załączniku nr 2 do Ustawy o Prawach Konsumenta. Gotowe oświadczenie można przesłać:

  • listownie na adres: „MARMART” – Marcin Pruszyński, ul. Kalinowa 11 lok. 3                Białystok 15- 809,

  • w formie elektronicznej na skrzynkę poczty elektronicznej – [email protected],

Sklep informuje, że nie przyjmuje zwrotów odsyłanych paczek do sklepu za pobraniem i do paczkomatów. Wadliwy towar należy zwracać na adres: ul. Kalinowa 11 lok. 3 Białystok 15- 809. Zwrot należy dokonać bezwłocznie, gdy nastąpi to przed upłynięciem 14 dni, to oznacza, że termin zwrotu został zachowany.

Inne sposoby bezpiecznego zwracania zamówień

 Jednym ze sposobów robienia zwrotów jest wysłanie oświadczenia z informacją o nadaniu zwrotu oraz jego odesłanie na wskazany adres. Drugą opcją jest wejście na stronę lub kliknięcie w link: https://wygodnezwroty.pl/intimiti i wyszukanie sklepu do którego chce się zrobić zwrot a następnie postępowanie według poniższej instrukcji.

  1. Wybranie sklepu do którego będziemy zwracać. Na liście znajduje się ponad 10 tys. sklepów i cały czas pojawiają się nowe.

  2. Wypełnienie formularza i opłacenie przesyłki. Wybieramy tutaj w formularzu wielkość przesyłki, firmę kurierską, wpisujemy swoje dane i opłacamy przesyłkę. Bez drukowania etykiet i adresowania paczki.

  3. Nadanie przesyłki w punkcie. Gotową paczkę zanosimy do wybranego punktu nadania, a jest ich sporo do wyboru.

  4. Czekanie na zwrot pieniędzy. Czas oczekiwania na zwrot pieniędzy to 14 dni od daty otrzymania zwrotu w sklepie internetowym (od momentu odstąpienia od umowy).

Co można zwracać do Intimiti?

Do sklepu Intimiti można zwracać prawie wszystko, należy zwracać uwagę czy zwracany towar nie ma śladów użytkowania oraz pilnować czas na zwrot jakim jest okres 14 dni od momentu otrzymania produktu. W innym wypadku zwrot nie zostanie przyjęty, tak jak zwroty odsyłane za pobraniem lub do paczkomatów. Takim sposobem można bezpiecznie robić zakupy i nie martwić się, gdy musimy dany produkt zwrócić. Sklep zastrzega sobie: Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.”.   Łatwa forma nadawania i robienia zwrotu w sklepie Intimiti pozwala cieszyć się spokojnymi zakupami.

Redakcja atomtrefl.pl

AtomTrefl.pl to dynamiczna strona internetowa poświęcona szeroko pojętej tematyce związanej z atomem i technologią jądrową. Zawiera bogate źródło informacji, artykułów i aktualności, które służą zarówno edukacji, jak i dostarczaniu bieżących wiadomości z branży. Strona ta jest znakomitym zasobem dla studentów, badaczy i wszystkich zainteresowanych tematyką energii atomowej, oferując zarówno dogłębną wiedzę, jak i najnowsze osiągnięcia w tej dziedzinie.