Więcej o siatkówce »
1 2 3 4 5

Aktualności RSS

171558697758254059078218985011937914850111n2
Kadetki trzecie w ćwierćfinale Mistrzostw Polski (13.03.2017) Autor: Wiola Prajsnar

Malborczanki stanęły na podium zmagań siatkarek w ćwierćfinale Mistrzostw Polski Kadetek. Niestety, miejsce na najniższym stopniu podium nie było premiowane awansem do dalszej części rozgrywek.

Od piątku kadetki Atomu Trefla Malbork rywalizowały w Gdańsku w ćwierćfinale Mistrzostw Polski. Podopieczne Szymona Żołędziewskiego spotkały się w grupie B z ekipą ze Zbąszynka i Poznania, gdzie pierwszy mecz wygrały 3:0, a drugi do zera przegrały.

W półfinale turnieju Atomówki spotkały się z gospodyniami z Energi Gedanii. Gdańszczanki bardzo dobrze grały zagrywką, przez co malborczanki miały problemy z wyprowadzeniem pierwszej akcji. Z kolei Atom Trefl nie miał do dyspozycji wszystkich swoich zawodniczek, a to w połączeniu z gorszą dyspozycją dnia poskutkowało przegraniem meczu.

W starciu o trzecie miejsce, niepremiowane już awansem do półfinału Mistrzostw Polski, siatkarki z Malborka były wyraźnie lepsze od przeciwniczek ze Środy Wielkopolskiej, dzięki czemui zakończyły turniej na najniższym stopniu podium.